CAMPIONATS DE CATALUNYA 2006-2007 - PROVA INDIVIDUAL

(DEL 17 D'OCTUBRE DE 2006 AL 2 DE NOVEMBRE DE 2006)

 

Resultats Fase Classificaciˇ - Serie 6

 

P Jugador Club Cat. LicŔncia Fase 1 1 2 3 4 5 6 Pals Total Avg.
1ROCA FANDOS, ALBERTSEVEN-3P15692133316219218417719423311422475206,25
2FERNANDEZ VILORIA, JOS╔ MANUELSWEETRADES9570116722819918319723020712442411200,92
3MOLES ARMENGOU, IGNASIAL-VICIP21342120917018822620918217611512360196,67
4FRANCO PIQUE, RICARDOAL-VICIP18071119625618420717517114911422338194,83
5FAJA POO, ARNAUGRANOLLERSS21258114418520919819518320711772321193,42
6GORDO MARTIN, MARCOSSWEETRADES2711117915518620222418118211302309192,42
7SORIA SORIA, DANIELNEW STRIKESP3145112717020820021621514911582285190,42
8PUERTA SARDO, FERRANCATALONIAS26423115517022116921714819511202275189,58
9BLAIZAC, MARCDIAGONALT9585106616215322520622124112082274189,50
10LOPEZ MORENO, PEDROCATSS4630112114922515815020118010632184182,00
11ALCOV╚ CAĐELLAS, GABRIELGAVARREST18208108713816819917720520310902177181,42
12DIEZ PASCUAL, JAVIERGAVARRESP24727109521517117117816716110632158179,83
13RUIZ RODRIGUEZ, ANTONIOGRANOLLERST4712113521317118113816915010222157179,75
14MORA GALLEGO, JOSEGAVARRESS19814103920318917419118617111142153179,42
15AVILES VICO, CARLOSSEVEN-3T468411571781991811501281469822139178,25
16MANZANO CASTELA, FRANCISCOSEVEN-3S4652101819018517319618118311082126177,17
17CUJO BARNILS, EDUARDOSITGESS18205104517018817416518618110642109175,75
18GIRBAU TERRICABRAS, JORDIGRANOLLERSS15893104717113914716722720510562103175,25
19CARNEIRO SANCHEZ, RAFAELASWEETRADEP2934102013918820618416919710832103175,25
20CARRASCO VENTURA, AGAPITOCATALONIAS26432107716619615220515115510252102175,17
21PANADES SERRES, EMILIANOSEVEN-3S308311321551401961611681449642096174,67
22PEĐA NOBLE, DIEGOVILA BOWLINGP3088101317018320716113919310532066172,17
23JORDA ANELL, XAVIERSWEETRADES2472011131351781511341871599442057171,42
24CARRASCO VENTURA, FRANCISCOCATALONIAT2643098720815715716719318610682055171,25
25BLAIZAC, PHILIPPEDIAGONALT302998117315915721715819410582039169,92
26GUASCH ESPI, RAMONCATALONIAT376710371771311561342131769872024168,67
27CLAV╚ NOMDEDEU, MISERICORDIAGAVARRESS15948100313318113617419919210152018168,17
28NIN CARBONELL, CARLESDIAGONALT958410741582021581381331459342008167,33
29CARCASONA COMAS, JAVIERNEW STRIKESS315010421951211821161661749541996166,33
30ABELLO TEIXELL, JOSEPGAVARRESS1821110271351582051611521499601987165,58
31PETIT VILA, JORDICATALONIAT2147491022317015718718115510731983165,25
32ROCA ROIG, H╔CTORSEVEN-3S288595318014719017313420210261979164,92
33DE LA CRUZ MARCOS, DAVIDFLECHA-1T42459881771501661481352149901978164,83
34MARTIN ZARCO, JOANFARTUCST2146492116718419113720015610351956163,00
35PORTABELLA CORDOBA, JAVIERBARCELONAT2471289915514917619115020210231922160,17
36LOPEZ MACAYA, M¬ ANGELSSEVEN-3S30679441311801761551991329731917159,75
37GIRALT BATLLE, ERNESTFARTUCST1488210641431541551061291628491913159,42
38VALERO BENITEZ, JUAN CARLOSNEW STRIKEST2146710481271571271671291468531901158,42
39GARCIA CALVILLO MIRALLES, MANUELCATALONIAT264289501641521671411521349101860155,00
40ROJAS MARCH, M. DOLORESSEVEN-3S159228451351461501741571739351780148,33
41RODRIGUEZ LADRON DE GUEVARA, ANGELCATST46378971381691561371121068181715142,92
42CARRASCO IZQUIERDO, ALBERTOCATALONIATE/T8241711271361421551488791703141,92
43GARCIA MERLOS, MARIA JOS╔VILA BOWLINGS95978761361521161351231418031679139,92
44MARTINEZ MARTIN, YOLANDACATSS95738441281431321571301208101654137,83
45BERRUEZO PEREZ, FELIPEAL-VICIP15730116919114700003381507188,38