CAMPIONATS DE CATALUNYA 2006-2007 - PROVA INDIVIDUAL

(DEL 17 D'OCTUBRE DE 2006 AL 2 DE NOVEMBRE DE 2006)

 

Resultats Fase Classificaciˇ - Serie 7

 

P Jugador Club Cat. LicŔncia Fase 1 1 2 3 4 5 6 Pals Total Avg.
1MARTINEZ FERRER, FERRANDIAGONALP18096120919421120122019521112322441203,42
2HERNANZ S┴NCHEZ, BORJAMEDITERRANIAS24732111316819118919819320411432256188,00
3CAMPUZANO IBAĐEZ, ENRICSPEEDT2912111618718916718218216310702186182,17
4ROSA FUNEZ, JUAN ENRIQUEXTREMS4688117414817016219915517710112185182,08
5CRESPI ATSET, JAVIERSEVEN-3T18083110015820220318817214810712171180,92
6MILLS, ROBERT JOSEPHBARCELONAP3905107319717120020116415310862159179,92
7PUJOL SALAMAĐA, LLUISFLECHA-1TE/T104117016817421517418710882129177,42
8ARTESERO VEGA, FERNANDOSEVEN-3T294811121551731781551551599752087173,92
9SERRANO ROMERO, JUANFLECHA-1T26684103820017716914814720010412079173,25
10DEL POZO ESTEBAN, VICENTESPEEDT3327310821821821391441681809952077173,08
11MARCE SERRANO, DAVIDXTREMT1996610751721301771351851689672042170,17
12BARRAGAN YEBRA, JUAN ANTONIOSPEEDT3327097616813917515821816610242000166,67
13ZAFOFAS ADELL, M. CARMENLIMITS273610021311591522221521809961998166,50
14MONES MARTINEZ, ALFONSCATALONIAT2119093319217213516321115910321965163,75
15DURANY VERA, SEBASTI└SITGESTE/T9561321732081781571479951951162,58
16DELGADO SERRANO, ANA MARIAFLECHA-1S292049281731381631821691679921920160,00
17GARCIA MARTIN, RAULNEW STRIKESP211899461531791391552031409691915159,58
18GONZALEZ JUNCA, RAULSPEEDTE/T9181581891691721241589701888157,33
19ANGUERA SAMITIER, BERNATXTREMT247479431541221631631591378981841153,42
20BAHAMONDE PLA, JUDITHXTREMSE/T8281351471351371701548781706142,17
21DURANY BALS, SEBASTI└SITGEST82797371581521751661471259231660138,33
22FRAILE TOR, ANNAFLECHA-1S4407827132112109123136997111538128,17