HOME

     
 
 
 

V CIRCUIT CATALÀ SÈNIOR
QUARTA PROVA - 11-12 DE GENER DE 2020

Nº LLIC.
COGNOMS I NOM
CLUB
HAND
SÈRIE
REP.
INSTAL·LACIÓ
 
1505
Serrano Romero, Juan
Flecha-1
16
S1
GIRO BOWLING
 
3439
García Esguevillas, Ángel
ABCS2015
20
S1
GIRO BOWLING
 
3454
Rius Sala, Antonia
ABCS2015
31
S1
GIRO BOWLING
 
893
Lopez Enriquez, Manuel
Comarcal
14
S1
GIRO BOWLING
 
1653
Ruiz Rodriguez, Antonio
Comarcal
15
S1
GIRO BOWLING
 
2940
García Esguevillas, Jose
ABCS2015
34
S1
GIRO BOWLING
 
2373
Tusquellas Perez, Pere
Granollers
19
S1
GIRO BOWLING
 
1732
Castillo Leon, Francisco
Penedès
35
S1
GIRO BOWLING
 
38
Arteaga Miana, Jose Luis
Nou
18
S1
GIRO BOWLING
 
3115
Hernandez Salguero, Francisco
Diamond
13
S1
GIRO BOWLING
 
3148
Ventura Marce, Vicenç
Penedès
16
S1
GIRO BOWLING
 
3495
Ferrer Rico, Santiago
Seeker's
35
S1
GIRO BOWLING
 
3343
Vila Jove, Elena
ABCS2015
35
S1
GIRO BOWLING
 
148
Vallejo Solanas, Carles
ABCS2015
35
S1
GIRO BOWLING
 
3455
García Plazas, Florentino
Penedès
35
S1
GIRO BOWLING
 
3456
Lafargue, Dominique
Cat Figueres
12
S1
GIRO BOWLING
 
1110
Garcia Dueñas, M.Angeles
ABCS2015
35
S1
GIRO BOWLING
 
605
Franco March, Pilar
Flecha-1
35
S1
GIRO BOWLING
 
1506
Delgado Serrano, Ana Maria
Flecha-1
32
S1
GIRO BOWLING
 
158
Roig Farrera, Miquel Angel
Joventut Al-Vici
24
S1
GIRO BOWLING
 
80
Ramisa Cano, Jaume
Joventut Al-Vici
27
S1
GIRO BOWLING
 
47
Pi Fabrega, Josep
Joventut Al-Vici
19
S1
GIRO BOWLING
 
1968
Toral Ferrer, Manel
Terrassa
34
S1
GIRO BOWLING
 
2138
Puentes Gallego, Domingo
Cat Figueres
20
S1
GIRO BOWLING
 
3522
Hernandez Pou, Javier
Granollers
19
S1
GIRO BOWLING
 
306
Boira Buisan, Benito
Comarcal
12
S1
GIRO BOWLING
 
2866
Anbros Latorre, Jorge
Barcelona
23
S2
GIRO BOWLING
 
157
Martí Pi-Figueras, Carlos
Cat Figueres
20
S2
GIRO BOWLING
 
396
Gómez Quirante, Fernando
Joventut Al-Vici
1
S2
GIRO BOWLING
 
2358
Segura Pérez, Antonio
Granollers
18
S2
GIRO BOWLING
 
2692
Tubella Murgadas, Jordi
Joventut Al-Vici
8
S2
GIRO BOWLING
 
81
Roca Fandos, Albert
Joventut Al-Vici
11
S2
GIRO BOWLING
 
1120
Calzado Fernandez, Manuel María
Flecha-1
20
S2
GIRO BOWLING
 
811
Rosas Cabezas, Miquel
Comarcal
25
S2
GIRO BOWLING
 
3432
Gordillo Vega, Alfonso
Team Ilerdense
35
S2
GIRO BOWLING
 
3461
Prokhorov, Alexey
Comarcal
21
S2
GIRO BOWLING
 
66
Cardona Rosell, Alvaro
Joventut Al-Vici
11
S2
GIRO BOWLING
 
1122
Taribo Camarasa, Javier
Flecha-1
16
S2
GIRO BOWLING
 
3284
Ibañez Villanueva, Juan Carlos
Sweetrade
20
S2
GIRO BOWLING
 
1447
Guasch Espi, Ramon
Joventut Al-Vici
30
S2
GIRO BOWLING
 
1184
Guerre, Patrick Didier
Sweetrade
24
S2
GIRO BOWLING
 
170
Berruezo Perez, Felipe
Comarcal
20
S2
GIRO BOWLING
 
914
Ciero Benitez, Manuel
Comarcal
12
S2
GIRO BOWLING
 

Disseny optimitzat per 800x600

© Federació Catalana de Bitlles i Bowling
Tots els drets reservats
Prohibida la reproducció total o parcial
Avís legal i Política de protecció de dades