HOME

     
    
 
PARTICIPANTS XXVI CAMPIONATS DE CATALUNYA - 3a SÈRIE
 
 
Nº LLICÈNCIA
COGNOMS I NOM
CLUB
EQUIP
CAT
 
66
Cardona Rosell, lvaro-Jos / 157 Mart Pi-Figueras, Carlos
ABCS2015
A
1a
 
605
Franco March, Pilar / 1110 Garca Dueas, ngeles
ABCS2015
B
2a
 
3343
Vila Jov, Elena / 2940 Garca Esquevillas, Jos
ABCS2015
C
2a
 
2686
Ambrs Latorre, Jordi / 845 Albert Manau, Xavier
Barcelona
A
3a
 
819
Colom Canillas, scar/ 1505 Serrano Romero, Juan
Comarcal
C
2a
 
3116
Hernandez Salguero, Francisco / 3149 Albert Manau, Eduard
Comarcal
A
1a
 
3540
Salcedo Roda, Juan Carlos / 3552 Molins Oliv, Valent
Comarcal
D
3a
 
3596
Comerma Montells, Daniel / 3595 Puigdomenech Baulenas, David
Comarcal
B
3a
 
914
Ciero Bentez, Manel / 893 Lpez Enriquez, Manuel
Comarcal
A
1a
 
1653
Ruiz Rodrguez, Antonio / 306 Boira Buisan, Benito
Comarcal
B
2a
 
1565
Montaa Lpez, Sergi / 3008 Vall Ruiz, Joan
Diagonal
A
1a
 
3571
Wen-Lee, Yu / 1632 Rosa Funes, Enrique
Diagonal
A
1a
 
1248
Guim Miranda, Axel / 581 Prez Ibez, Moises
Diagonal
B
1a
 
3031
Vsquez Mangia, Keyla / 2278 Mojarro Postigo, Lia
Diagonal
B
1a
 
1495
Hernanz Sncher, Borja / 2692 Tubella Murgadas, Jordi
Joventut AL-Vici
A
2a
 
2545
Llergo Gmez, Manuel / 158 Roig Farrera, Miquel ngel
Joventut AL-Vici
A
3a
 
2678
Gonzlez Santos, Carlos
Joventut AL-Vici
B
3a
 
2757
Jordan Osuna, Daniel
Les Gavarres
A
2a
 
3597
Hidalgo Campoy, Silvia / 3584 Garca Romero, Carlos
Mediterrnia
C
1a
 
2204
Jimnez Lled, Pedro / 3410 Iranzo Rona, Carlos
Mediterrnia
A
2a
 
3565
Serrao Abreu, Ricardo / 1903 Gonzlez Martnez, Daniel
Mediterrnia
A
3a
 
835
Collado Oller, Israel / 3486 Snchez Lpez, Carlos
Mediterrnia
B
3a
 
2995
Mata Pires, Eric / 3395 Vizcaino Pineda, David
Mediterrnia
B
2a
 
3532
Devesa Vilanova, Jaume / 1755 Fraile Tor, Anna
Nou BC
A
2a
 
2409
Cayuela Punzano, Oliver / 2412 Cayuela Victoria, Amaro
Peneds
A
3a
 
3636
Calero Obrero, Francisco Jos / 3455 Garca Plazas, Florentino
Peneds
A
3a
 
453
Gimer Gaviln, Miquel ngel / 2711 Sadurn Escofet, Pere
Peneds
B
2a
 
3148
Ventura Marc, Vicens / 3587 Gil Navarri, Manuel
Peneds
B
2a
 
416
Montfort Rif, Lluis / 802 Colomer Soler, Artur
Sweetrade
A
1a
 
1318
Sanz Moreno, Cristina / 2691 Juli Ingls, ngrid
Sweetrade
B
1a
 
833
Gimeno Albert, Manel / 1269 Domnguez Martnez, Carlos
Sweetrade
A
1a
 
1906
Piqu Puiggen, Xavier
Sweetrade
D
2a
 
3097
Sanz Ruiz, Juan Andrs / 3466 Sanz Zueco, Ruben
Sweetrade
B
1a
 
3605
Rincon Hernndez, Carolina / 3606 Bosque Nogus, Daniel
Sweetrade
C
2a
 
673
Cardona Burgs, lvar
Sweetrade
D
1a
 
3431
Gordillo Vega, Francisco / 3432 Gordillo Vega, Alfonso
Team Ilerdense
A
3a
 
3516
Villarroya Herrero, Daniel
Tomahawk
A
1a
 
3102
Crespo Melchor, Nria / 3422 Melchor Trillo, Nria
Xtreme
A
2a

 

   

Disseny optimitzat per 800x600

© Federació Catalana de Bitlles i Bowling
Tots els drets reservats
Prohibida la reproducció total o parcial
Avís legal i Política de protecció de dades